Kancelaria Radców Prawnych Molska-Jerin i Wspólnicy

Zespół tworzą radcowie prawni oraz prawnicy posiadający doświadczenie zarówno w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców jak i organów administracji publicznej, w tym takich instytucji jak: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Ministerstwo Gospodarki, czy też Komisja Nadzoru Audytowego oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Nasi prawnicy dysponującymi wieloletnią praktyką w negocjowaniu umów w tym międzynarodowych, występowaniu na forach zespołów rządowych jak i organizacji międzynarodowych (UNCITRAL, Traktat Karty Energetycznej).

piona
tab

Prawnicy naszej kancelarii reprezentują klientów w sprawach spornych, występują w ich imieniu w negocjacjach z kontrahentami oraz przed instytucjami o różnym zakresie działania. Nasi eksperci występują przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Konstytucyjnym.

Kancelaria Radców Prawnych Molska-Jerin i Wspólnicy to zorganizowany zespół kompetentnych i pełnych pasji prawników, których przygotowanie, doświadczenie, osobowość, standardy etyczne i wiedza, gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i skuteczność w działaniu. W codziennej pracy wspierają nas aplikanci adwokaccy i radcowscy, asystenci oraz personel Kancelarii.

Kancelaria pozostaje w stałym kontakcie z tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, komornikami sądowymi oraz biegłymi, na których szybką i rzeczową pomoc mogą zawsze liczyć nasi Klienci. Współpracujemy także z wybitnymi specjalistami w wąskich dziedzinach prawa oraz z innymi kancelariami prawnymi.

Nasz zespół

Posiadamy odpowiednią wiedzę, aby wesprzeć Twój biznes

Jolanta Molska-Jerin

Radca prawny

Z kancelarią związana od początku jej istnienia jako wspólnik i współzałożycielka. Specjalizuje [...]

MICHAŁ JERIN

Radca Prawny

Radca prawny, właściciel Kancelarii Radców Prawnych Molska Jerin & Wspólnicy. Specjalizuje [...]

MARIOLA GAWARSKA

Zarządzanie biurem kancelarii /obsługa sekretariatu

Ukończyła Politechnikę Warszawską, Wydział Administracji i Nauk Społecznych o kierunku [...]

Marlena Bejda-Madanowska

Młodszy Prawnik

Absolwent studiów prawniczych swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy w [...]

Interesują Cię nasze szkolenia? Masz pytania?

Napisz do nas, postaramy się odpowiedź najszybciej jak to możliwe.