Michał Jerin

Michał Jerin

Radca Prawny

  Informacje

  Radca prawny, wspólnik Kancelarii. Specjalizuje się w sprawach z prawa gospodarczego, a w szczególności w doradztwie podmiotom gospodarczym. Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w procesach transformacji spółek prawa handlowego oraz prawnej obsługi inwestycji. Brał udział w procesach restrukturyzacyjnych spółek prawa handlowego, w tym w przekształceniach i przygotowaniu umów w obrocie handlowym. Prowadzi kompleksową obsługę prawną klientów korporacyjnych oraz instytucji publicznych. W ramach tej współpracy sporządzał liczne opinie na potrzeby wdrażania procesów zmian w organizacji.

  Praktyk w zakresie bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych w tym w zakresie windykacji należności, przygotowywania, negocjowania i opiniowania umów cywilnoprawnych, opracowywaniu projektów statutów, regulaminów i innych aktów regulujących funkcjonowanie organizacji.

  Wieloletni pracownik administracji publicznej, zajmujący stanowiska związane z obsługą prawną takich urzędów jak: Komisja Nadzoru Audytowego, Ministerstwo Finansów, Urząd Komunikacji Elektronicznej, czy też Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

  Absolwent Podyplomowego Studium Podatkowego w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie.

  Wykształcenie

  Absolwent Podyplomowego Studium Podatkowego w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie.

  Specjalizacja

  Prawo korporacyjne
  Prawo administracyjne
  Prawo pracy
  Opracowywanie i opiniowanie umów różnego typu
  Prawo cywilne