t37

Zespół Kancelarii

Zespół tworzą radcowie prawni oraz prawnicy posiadający doświadczenie zarówno w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców jak i organów administracji publicznej, w tym takich instytucji jak: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Ministerstwo Gospodarki, czy też Komisja Nadzoru Audytowego oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Nasi prawnicy dysponującymi wieloletnią praktyką w negocjowaniu umów w tym międzynarodowych, występowaniu na forach zespołów rządowych jak i organizacji międzynarodowych (UNCITRAL, Traktat Karty Energetycznej). Prawnicy naszej kancelarii reprezentują klientów w sprawach spornych, występują w ich imieniu w negocjacjach z kontrahentami oraz przed instytucjami o różnym zakresie działania. Nasi eksperci występują przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym i Trybunałem Konstytucyjnym.
t31

Kancelaria Radców Prawnych Molska-Jerin i Wspólnicy to zorganizowany zespół kompetentnych i pełnych pasji prawników, których przygotowanie, doświadczenie, osobowość, standardy etyczne i wiedza, gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i skuteczność w działaniu. W codziennej pracy wspierają nas aplikanci adwokaccy i radcowscy, asystenci oraz personel Kancelarii.

Kancelaria pozostaje w stałym kontakcie z tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, komornikami sądowymi oraz biegłymi, na których szybką i rzeczową pomoc mogą zawsze liczyć nasi Klienci. Współpracujemy także z wybitnymi specjalistami w wąskich dziedzinach prawa oraz z innymi kancelariami prawnymi.

Skład osobowy Kancelarii daje nam możliwość zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa, zarówno dużym Klientom korporacyjnym, jak też Klientom indywidualnym. Szczycimy się tym, że wszystkie powierzone nam sprawy, prowadzone są osobiście wyłącznie przez prawników z pełnymi uprawnieniami zawodowym.

Nadrzędnym celem Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej z pełnym zaangażowaniem oraz najwyższą starannością merytoryczną i organizacyjną. Nasza reputacja i marka to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników.

Porady prawne online

Oferujemy możliwość korzystania z porad prawnych online.
Dzięki pośrednictwu naszego systemu poradę otrzymacie Państwo nawet w kilka godzin.
Skorzystaj z porady online